KONTAKTY

GEMMATHERM
Zelený Háj 151
947 01 Hurbanovo
gemma@gemmatherm.sk
PO - NE / 9:00-16:00
0907 102 836

TOVAR V AKCII

naša cena 34,50 € (1 039,35 Sk)
skladom
naša cena 46,00 € (1 385,80 Sk)
skladom
naša cena 74,00 € (2 229,32 Sk)
skladom

ECOSUN - sálavé panely

<<

Stropné panely ECOSUN využívajú princíp sálavého vykurovania (tzv. infračervené vykurovanie). Jedinečná povrchová úprava a rovnomerné rozloženie teplôt na povrchu panelu zaisťujú odovzdanie maximálneho podielu tepelnej energie práve formou sálania, naopak konvekčná zložka je potlačená na minimum.


Nízkoteplotné sálavé panely Ecosun

Sálavé vykurovacie panely sú určené hlavne pre vykurovanie kancelárií, obchodov, bytov a rodinných domov, využiť ich je ale možné napríklad aj pre vyhrievanie kancelárskych a pokladničných boxov alebo kostolných lavíc. Panely sú ponúkané v rôznych veľkostiach, technickom prevedení a výkonoch od 100 do 700 W.

Vysokoteplotné sálavé panely Ecosun

Vysokoteplotné sálavé panely ECOSUN sú určené predovšetkým pre vykurovanie priemyselných, skladových a poľnohospodárskych objektov, svoje uplatnenie však nájdu v akomkoľvek objekte o svetlej výške od 3,5 m do 10 m. Sú ponúkané v jedno, dvoj a troj lamelovom prevedení o príkonoch od 0,9 do 3,6 kW.

Mramorové panely MR, sklenené panely GR/GRT

Sálavé vykurovacie panely na vnútorné použitie. Mramorový panel má veľmi estetický vzhľad a teplo sálané z tohto prírodného materiálu je prirodzené a veľmi príjemné. Sálavé sklenené panely majú atraktívny dizajn v niekoľkých farebných prevedeniach.

 


 

Princíp sálavého vykurovania

Konštrukcia sálavých panelov

Regulácia sálavých panelov

Projektovanie sálavého vykurovania

Montáž a záručné podmienky

Návody na použitie sálavých panelov

Ostatné súbory na stiahnutie

REFERENCIE
Nízkoenergetický rodinný dům Hala Matejuv dům
Rodinné domy Priemyselné objekty Polyfunkčné objekty